Kültür Ve Sanat Etkinlikleri Şubat Ayında Da Devam Edecek

Bilecik Belediyesi tarafından gerçekleştirilen ’’2015 Kültür ve Sanat Etkinlikleri’’, Şubat ayında da tüm hızıyla devam edecek.Her ay birbirinden güzel konu ve konukları Bilecikliler ile buluşturan Bilecik Belediyesi, Şubat ayı etkinlikleri...

Kültür Ve Sanat Etkinlikleri Şubat Ayında Da Devam Edecek
Bilecik Belediyesi tarafından gerçekleştirilen ’’2015 Kültür ve Sanat Etkinlikleri’’, Şubat ayında da tüm hızıyla devam edecek.
Her ay birbirinden güzel konu ve konukları Bilecikliler ile buluşturan Bilecik Belediyesi, Şubat ayı etkinlikleri kapsamında birbirinden özel program ve sanatçıları ağırlamaya devam ediyor. Konu hakkında Bilecik Belediyesinden yapılan açıklamada, Bilecik Belediyesi Şeyh Edebali Kültür ve Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilecek olan etkinlikler kapsamında, çocuklarında keyifli anlar yaşayacağı bildirildi. Etkinlikler, 1 Şubat Pazar günü saat 13:00’da ’’Temel Reis’’ adlı oyun ile başlayacağı belirtilirken, “8 Şubat Pazar günü saat 13:00’da ’’Şen Şakrak Kabare’’ adlı oyunlar ile eğlenceli anlar yaşayacak. 14 Şubat Cumartesi günü saat 19:00’da gerçekleştirilecek olan ’’Aşıklar Şöleni’’ ile hemşerilerimiz, Aşıklar Nuri Çırağı, Erol Ergani, Cemal Divani, Temel Turabi, Sıtkı Eminoğlu ve Mustafa Aydın ile buluşacak. 17 Şubat Salı günü saat 19:00’da Usta Sunucu ve Şair Serdar Tuncer ile Nurullah Genç, Bilecik’te sevenleri ile bir araya gelecek. 21 Şubat Cumartesi günü saat 19:00’da ise Vatan TV ekranlarında canlı yayınlanacak olan ’’Ramazan Çelik ile Çiftetelli Gecesi’’ hemşerilerimize keyifli anlar yaşatacak. 22 Şubat Pazar günü saat 13.00’da yine çocuklarımız için ’’Kalp Kardeşim Olur musun’’ adlı tiyatro oyunu ile çocuklarımızın yüzlerini güldüreceğiz” denildi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner324

banner325

banner327