Kulu Yaşlı Yaşam Merkezinde Piknik

Konya’nın Kulu ilçesinde Yaşlı Yaşam Merkezi çalışanları ile yaşlılar piknikte bir araya geldi.Yaşlı Yaşam Merkezi görevlisi Fatma Ünver, merkez çalışanları ve yaşlılarla birlikte piknik yaptıklarını ifade ederek, “Yaşlılarımız...

Kulu Yaşlı Yaşam Merkezinde Piknik
Konya’nın Kulu ilçesinde Yaşlı Yaşam Merkezi çalışanları ile yaşlılar piknikte bir araya geldi.
Yaşlı Yaşam Merkezi görevlisi Fatma Ünver, merkez çalışanları ve yaşlılarla birlikte piknik yaptıklarını ifade ederek, “Yaşlılarımız ve bakıma muhtaç büyüklerimiz ile iç içe yaşıyoruz. Sorunlarımızı çözüp mutlu bir aile bağları içerisinde yaşamımızı sürdürüyoruz. Ev ortamında yaşlıları desteklemek, toplumdan soyutlamadan yaşamlarına devam etmelerini sağlamak amacıyla yaklaşık bir yıl önce açılan merkezimizde kalan sakinlerimizin sağlıklı yaşlılık süreci geçirmelerini sağlamaktayız” dedi.
Verdikleri hizmetler içerisinde boş zaman uğraşları ve gezilerin de olduğunu söyleyen Ünver, merkezlerinde sosyal faaliyetler, eğitim, psikolojik destek hizmetleri, sağlık hizmetleri, periyodik olarak sağlık kontrollerinin de yapıldığını ifade etti.
Yaşam Merkezinde kendilerine çok iyi bakıldığını belirten yaşlılar ise, kendileriyle ilgilenen görevlilere teşekkür etti.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner324

banner325

banner326

banner327