Kulu’da Okul Servislerinin Kontrolü Yapıldı

Konya’nın Kulu ilçesinde 2014-2015 eğitim öğretim yılında taşımacılık yapacak olan 130 servis aracının periyodik kontrolü yapıldı.Kulu Şoförler, Nakliyeciler ve Esnaf Odası Başkanlığı yanında Konya Büyükşehir Belediyesi Ulaştırma...

Kulu’da Okul Servislerinin Kontrolü Yapıldı
Konya’nın Kulu ilçesinde 2014-2015 eğitim öğretim yılında taşımacılık yapacak olan 130 servis aracının periyodik kontrolü yapıldı.
Kulu Şoförler, Nakliyeciler ve Esnaf Odası Başkanlığı yanında Konya Büyükşehir Belediyesi Ulaştırma Daire Başkanlığı’ndan gelen yetkili makine teknikerleri tarafından 2014-2015 eğitim ve öğrenim yılı içerisinde öğrenci taşımacılığı yapacak olan 130 servis aracında periyodik kontroller yapıldı. Şoför, rehber personelde aranan şartlar ve taşımacılık yükümlülüğünü belirten bilgi formlarının dağıtıldığını ifade eden Kulu Şoförler, Nakliyeciler ve Esnaf Odası Başkanı Ömer Dağ, taşımacılık yapacak olan şoförlerin kesinlikle bu belirtilen konulara riayet etmelerini, araçlarında istenilen özelliklerin eksiksiz olmasının gerektiğini söyledi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner324

banner325

banner327