Kurban Hırsızlığına Anonslu Önlem

Kayseri’de bulunan Akçatepe Mahallesi Muhtarı Nazım Zarar, muhtarlıktan yaptığı anonsla mahalle sakinlerini kurban hırsızlığına karşı dikkatli olmaları konusunda uyardı.Kocasinan ilçesine bağlı Akçatepe Mahallesi Muhtarı Nazım Zarar,...

Kurban Hırsızlığına Anonslu Önlem
Kayseri’de bulunan Akçatepe Mahallesi Muhtarı Nazım Zarar, muhtarlıktan yaptığı anonsla mahalle sakinlerini kurban hırsızlığına karşı dikkatli olmaları konusunda uyardı.
Kocasinan ilçesine bağlı Akçatepe Mahallesi Muhtarı Nazım Zarar, mahallede iki hırsızlığa teşebbüs olayı yaşandığını belirterek, "Komşuların fark etmesi sonrasında hırsızlar bir şey alamadan kaçtı. Konuyu jandarmaya bildirdik. Jandarma da bana vatandaşları Kurban Bayramı’nın yaklaşmasıyla birlikte yaşanabilecek hırsızlık olayları konusunda uyarmamı istedi. Ben de muhtarlıktan yaptığım anonsla mahalle sakinlerini hırsızlıklar konusunda uyarıyorum ve önlem almalarını istiyorum" dedi.
Muhtar Nazım Zarar, Kurban Bayramı öncesinde yaşanan hırsızlıklarla ilgili olarak, "Bazıları kurbanları bedavaya getirmeye, bazıları ise çaldıkları kurbanlıklarla kazanç elde etmeye çalışıyor. Yaşanabilecek hırsızlıklar sonrasında da biz mahalle sakinlerimizin sıkıntı yaşamasını istemiyoruz. O nedenle uyarılarımızı sürekli yapıyoruz" diye konuştu.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner327