Kursiyerler Mutfaktaki Hünerlerini Darülaceze’dekiler İçin Sergiledi

Esenler Aile Yaşam ve Dayanışma Merkezi’nde (ESAYDAM) eğitim gören kursiyerler, bu kez mutfaktaki hünerlerini Darülaceze’dekiler için sergiledi. Tatlılardan, tuzlulara kadar her şeyi hazırlayan kursiyerler, hazırladıklarını büyüklerine...

Kursiyerler Mutfaktaki Hünerlerini Darülaceze’dekiler İçin Sergiledi
Esenler Aile Yaşam ve Dayanışma Merkezi’nde (ESAYDAM) eğitim gören kursiyerler, bu kez mutfaktaki hünerlerini Darülaceze’dekiler için sergiledi. Tatlılardan, tuzlulara kadar her şeyi hazırlayan kursiyerler, hazırladıklarını büyüklerine ikram etti.
Esenler Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü’ne bağlı ESAYDAM’da kursiyerler verilen eğitimlerle pasta ve kurabiye yapmayı öğreniyor. Kursiyerler bu kez öğrendiklerini Okmeydanı’nda yer alan Darülaceze’deki yaşlılar için hazırladı. Onları hem ziyaret edip hem de ikramlarda bulunan kursiyerler, Darülaceze’de güzel bir gün geçirdiklerini söyledi.Kursiyerler son olarak Darülaceze’de bulunan Rehabilitasyon Merkezi’ni de ziyaret ettiler. Rehabilitasyon merkezinde geri dönüşüm, resim, halı dokuma, mermer atölyelerinde hünerlerini sergilediler.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner324

banner325

banner327