Kuşadası’nda Cumhuriyet Yürüyüşü

Cumhuriyet Bayramı etkinlikleri kapsamında Cumhuriyet Yürüyüşü “ düzenlendi.Kuşadası’nda Cumhuriyet’in kuruluşunun 91. yılı nedeniyle gerçekleştirilen etkinlikler, “Cumhuriyet Yürüyüşü“ ile son buldu. konser ve havai fişek gösterileri...

Kuşadası’nda Cumhuriyet Yürüyüşü
Cumhuriyet Bayramı etkinlikleri kapsamında Cumhuriyet Yürüyüşü “ düzenlendi.
Kuşadası’nda Cumhuriyet’in kuruluşunun 91. yılı nedeniyle gerçekleştirilen etkinlikler, “Cumhuriyet Yürüyüşü“ ile son buldu. konser ve havai fişek gösterileri iptal edilirken, yüzlerce kişi Cumhuriyet Yürüyüşü için Kısmet Otel kavşağında toplandı. Kuşadalıların ilgi gösterdiği yürüyüşe Kuşadası Kaymakamı Muammer Aksoy. Kuşadası Belediye Başkanı Özer Kayalı ve Kuşadası Ticaret Odası Başkanı Serdar Akdoğan ile siyasi parti temsilcileri, meslek odaları ile sivil toplum örgütlerin başkan ve yöneticileri ve yüzlerce Kuşadalı katıldı.
Kuşadası Belediye bandosu eşliğinde gerçekleşen yürüyüş öncesi, çeşitli kuruluşlar tarafından vatandaşlara bayrak dağıtıldı. Gençlerin ve kadınların taşıdıkları dev Türk bayrağı ve Atatürk posterleri yürüyüşe renk kattı. Kısmet Otel kavşağından başlayıp, sahil boyunca devam eden yürüyüş Atatürk Anıtı’nda son buldu.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner327