KÜTAHYA BELEDİYESİ, HAŞEREYLE MÜCADELESİNİ KIŞ AYLARINDA DA SÜRDÜRÜYOR

Kütahya Belediyesi, haşereyle mücadelesini kış aylarında da sürdürüyor.Belediye’den yapılan açıklamada, kış aylarıyla birlikte kanalizasyonlardan çıkan heşereya karşı ilaçlama çalışması başlatıldığı bildirildi.Açıklamada,...

KÜTAHYA BELEDİYESİ, HAŞEREYLE MÜCADELESİNİ KIŞ AYLARINDA DA SÜRDÜRÜYOR
Kütahya Belediyesi, haşereyle mücadelesini kış aylarında da sürdürüyor.
Belediye’den yapılan açıklamada, kış aylarıyla birlikte kanalizasyonlardan çıkan heşereya karşı ilaçlama çalışması başlatıldığı bildirildi.
Açıklamada, "Belediyemiz yaz aylarında etkin bir şekilde sürdürdüğü haşere ile mücadele çalışmalarına kış aylarında da devam etmektedir.Havaların soğumasıyla birlikte kapalı ve sıcak alanlara çekilen haşerelerle mücadele için Ekiplerimiz kış aylarında, şehir merkezinin değişik noktalarındaki büyük kanalizasyon kanallarının ilaçlamalarını yapmaktadır.Yağışların fazla olması sebebiyle haşere mücadelesine ekiplerimiz, 2015 yılında çalışmalarına normal uygulama takviminden önce başlamıştır.Vatandaşlarımızın haşerelerle ilgili şikayetlerini Beyaz Masa’ya telefon, dilekçe ve internet yoluyla bildirebilirler.Ekiplerimiz mücavir alan içerisinde haşerelerle mücadele konusunda bir program dahilinde çalışarak ilaçlamalarını yıl boyunca sürdürecektir" ifadelerine yer verildi. (EFE)
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner326

banner327