Kuvvetli Yağış Ve Fırtına Geliyor

Meteoroloji İşleri Genel Müdürlüğü, bu akşam saatlerinden itibaren beklenen kuvvetli yağış ve Ege Denizi’ndeki fırtınaya karşı uyarıda bulundu.Bugün yurdun batısında görülmekte olan sağanak yağışların, akşam ve gece saatlerinde...

Kuvvetli Yağış Ve Fırtına Geliyor
Meteoroloji İşleri Genel Müdürlüğü, bu akşam saatlerinden itibaren beklenen kuvvetli yağış ve Ege Denizi’ndeki fırtınaya karşı uyarıda bulundu.
Bugün yurdun batısında görülmekte olan sağanak yağışların, akşam ve gece saatlerinde Kıyı Ege’de, yarın ise sabah saatlerinden itibaren Ege bölge genelinde İzmir, Aydın, Muğla, Manisa, Denizli, Uşak, Kütahya ve Afyonkarahisar illerinde kuvvetli olması bekleniyor. Bu gece saatlerinden itibaren Muğla’da yağışların çok kuvvetli ve yer yer şiddetli olacağı tahmin ediliyor. Meydana gelebilecek olumsuzluklar olan ulaşımda aksamalar, ani sel ve su baskınlarına karşı vatandaşların ve ilgililerin dikkatli ve tedbirli olmaları gerekiyor.
Öte yandan; Güney Ege’de bu akşam saatlerinden itibaren güneydoğu yönünden 8 kuvvetinde 60-75km/s hızında bekleniyor. Fırtına Güney Ege’de Cuma günü sabah saatlerinde etkisini kaybedecek.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner327