Kyk Değişim Ve Dönüşüm Çaliştayi Başladı

Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından organize edilen "Kredi ve Yurtlar Kurumu Değişim ve Dönüşüm Çalıştayı", Antalya’da başladı.Kundu Turizm Bölgesi’ndeki bir otelde gerçekleştirilen çalıştaya Gençlik ve Spor Bakanlığı Müsteşar...

Kyk Değişim Ve Dönüşüm Çaliştayi Başladı
Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından organize edilen "Kredi ve Yurtlar Kurumu Değişim ve Dönüşüm Çalıştayı", Antalya’da başladı.
Kundu Turizm Bölgesi’ndeki bir otelde gerçekleştirilen çalıştaya Gençlik ve Spor Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı Kamuran Özden, Yüksek Öğrenim Kredi ve Yurtlar Kurumu yöneticileri, bölge müdürleri ile 215 personel katıliyor.
Krediler ve burslar, inşaat-emlak, idari işler, eğitim, insan kaynakları, iç denetim ve teftiş, teknolojik dönüşüm ve yönetim konularının irdeleneceği çalıştayda, kredi, burs, yurt başvurusu, yerleştirme, kayıt, öğrenci takip, tesis kiralama, arsa ve malzeme tahsisi, işletici seçimi süreçlerinin sisteme temel oluşturması ve buna ilişkin gerekli kararların alınmasının amaçlandığı bildirildi.
Ayrıca çalıştayda Kredi ve Yurtlar Kurumu’nda yürütülen Değişim ve Dönüşüm Projesi kapsamında tamamlanan uygulamalarda iyileştirme, geliştirme ile değişiklik konularının tartışılacağı belirtildi.
Çalıştay, 14 Aralık 2014 Pazar gününe kadar devam edecek.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner327