Liseli Gençlerin Üniversite Ziyareti

Balıkesir’in Burhaniye ilçesinde, Kemer Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi (Ticaret Meslek Lisesi) 10/A ve 11/A öğrencileri, belediyenin tahsis etmiş olduğu otobüsle Muhasebe öğretmenlerinden Ergüder Seyfi, Semiha Seyfi ve Engin Kuru’nun rehberliğinde...

Liseli Gençlerin Üniversite Ziyareti
Balıkesir’in Burhaniye ilçesinde, Kemer Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi (Ticaret Meslek Lisesi) 10/A ve 11/A öğrencileri, belediyenin tahsis etmiş olduğu otobüsle Muhasebe öğretmenlerinden Ergüder Seyfi, Semiha Seyfi ve Engin Kuru’nun rehberliğinde Orjan’daki Meslek Yüksek Okulunu ve Ören’deki Uygulamalı Bilimler Yüksekokulunu gezdiler. Öğrenciler yüksekokul ve üniversite ortamını yakından görme imkânı buldular.
Ziyaret sırasında, öğrencilere, okul, verilen eğitim ve bölümler hakkında bilgiler verildi. Gezi sırasında coşku yaşayan öğrenciler, gezinin verimli geçtiğini bildirirken, hedeflerinde 4 yıllık bir okul okumak olduğunu söylediler. Özellikle Bankacılık ve Finans bölümünün iş imkanlarını beğenen liseli gençler, öğretmenlerine teşekkür etti. Öğretmen Engin Kuru” Bu gezi öğrencilerimizin ufkunu açmış oldu. Bu tür gezilerimiz devam edecek” dedi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner327