LODOS BOZÜYÜK OTOGAR ÇATISINI DA VURDU

Bilecik’in Bozüyük ilçesinde 2 gündür etkili olan şiddetli lodos nedeniyle şehirlerarası otobüs terminalinin çatısındaki kaplamalarda hasar oluştu.İlçe genelinde 2 gündür etkisini sürdüren lodos nedeniyle Yediler Mahallesi’nde bulunan...

LODOS BOZÜYÜK OTOGAR ÇATISINI DA VURDU
Bilecik’in Bozüyük ilçesinde 2 gündür etkili olan şiddetli lodos nedeniyle şehirlerarası otobüs terminalinin çatısındaki kaplamalarda hasar oluştu.
İlçe genelinde 2 gündür etkisini sürdüren lodos nedeniyle Yediler Mahallesi’nde bulunan şehirlerarası otobüs terminalinin çatı kaplamasının bir bölümü koparak terminal bahçesine düştü. Bahçeye düşen metal parçası nedeniyle bir otomobil de zarar meydana gelirken şans eseri yaralanan olmadı. Olay yerine gelen itfaiye ekipleri çevrede önlem alırken, belediye başkan yardımcıları da gerekli incelemeleri yaptı. Meydana gelen zararın müteahhit firma tarafından en kısa sürede karşılanarak gerekli onarımın yapılacağı belirtildi.
Diğer taraftan ilçe genelinde etkisini sürdüren lodos nedeniyle bazı evlerin çatılarında hasarlar oluşurken her hangi bir yaralanma veya can kaybı yaşanmadığı bildirildi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner324

banner325

banner327