Lutfi Arıboğan İstifa Edeceğini Açıkladı

Galatasaray Kulübü İcra Kurulu Başkanı Lutfi Arıboğan, 25 Ekim Cumartesi günü yapılacak olağanüstü seçimli genel kurul sonrası görevinden ayrılacağını açıkladı.Arıboğan, yaptığı yazılı açıklamada, "Görevimden, 25 Ekim Cumartesi...

Lutfi Arıboğan İstifa Edeceğini Açıkladı
Galatasaray Kulübü İcra Kurulu Başkanı Lutfi Arıboğan, 25 Ekim Cumartesi günü yapılacak olağanüstü seçimli genel kurul sonrası görevinden ayrılacağını açıkladı.
Arıboğan, yaptığı yazılı açıklamada, "Görevimden, 25 Ekim Cumartesi günü yapılacak seçimli genel kurulu takiben ayrılma kararı aldım. Yeni yönetime çalışmayı arzu ettiği kadroları, kendi ilke ve prensipleri çerçevesinde belirleme ve inisiyatiflerini özgürce kullanabilme fırsatını verebilmek bakımından bu kararımın örnek teşkil edeceği inancındayım. Geçen süre zarfında birlikte çalışma onurunu paylaştığım Sayın Başkanımız Ünal Aysal’a, eski ve yeni yönetim kurulu üyelerine, profesyonel mesai arkadaşlarıma, teknik adamlarımıza, kıymetli sporcularımıza ve her zaman desteklerini hissettiğim taraftarlarımıza en içten teşekkürlerimi sunarım" dedi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner324

banner325

banner326

banner327