Macera Park Stk’ları Misafir Ediyor

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Yaşayarak Öğrenme Macera Parkı okulların yarıyıl tatiline girmesinin ardından kapılarını sivil toplum kuruluşlarına da açtı.Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanı Davut Yüce, “Şehrimizde faaliyet gösteren sivil...

Macera Park Stk’ları Misafir Ediyor
Sakarya Büyükşehir Belediyesi Yaşayarak Öğrenme Macera Parkı okulların yarıyıl tatiline girmesinin ardından kapılarını sivil toplum kuruluşlarına da açtı.
Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanı Davut Yüce, “Şehrimizde faaliyet gösteren sivil toplum kuruluşlarımızı yarıyıl tatili süresince merkezimizde misafir ediyoruz. Bu sayede STK üyesi kardeşlerimiz de Macera Parkı’nda öğrenme işlevini uygulamalı metotlar vesilesiyle gerçekleştirilebilecek” diye konuştu.
STK’lara yönelik ziyaret takviminin belirlendiğini de açıklamalarına ekleyen Yüce, “Tam donanımlı tesisimizde açık alan eğitimlerimizin yanı sıra iç mekânımızda da çeşitli eğitsel faaliyetler gerçekleştiriyoruz. Hemşerilerimizin Macera Parkı’na bireysel başvurularına cevap verebilmek için de çalışmalarımız devam ediyor. Vatandaşlarımız Macera Parkı ve etkinlikler ile ilgili 221 40 60 numaralı telefonu arayarak ayrıntılı bilgi alabilirler” ifadelerini kullandı.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner327