MADDE BAĞIMLILIĞINA KARŞI AİLEYE DÜŞEN GÖREVLER

Halk Eğitimi Merkezi Rehberlik Servisi tarafından her ay gerçekleşen seminerler dizisinde bu ay ‘Madde Bağımlılığına Karşı Aileye Düşen Görevler’ konulu program gerçekleştirildi.Halk Eğitimi Merkezinde görevli usta öğreticilerin katıldığı...

MADDE BAĞIMLILIĞINA KARŞI AİLEYE DÜŞEN GÖREVLER
Halk Eğitimi Merkezi Rehberlik Servisi tarafından her ay gerçekleşen seminerler dizisinde bu ay ‘Madde Bağımlılığına Karşı Aileye Düşen Görevler’ konulu program gerçekleştirildi.
Halk Eğitimi Merkezinde görevli usta öğreticilerin katıldığı seminerde, Halk Eğitimi Merkezi Rehber Öğretmen Sezai Yılmaz yaptığı açış konuşmasında, kurum olarak rehberlik servisinin koordinasyonuyla her ay düzenli olarak usta öğreticilere bir seminer planlandığını ve bunun 4’cüsünün bugün gerçekleştirildiğini söyledi.
Seminer, İl Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Şube Müdürlüğünden TUBİM (Türkiye Uyuşturucu ve Uyuşturucu Bağımlılığı Merkezi) İl Temas Noktası İrtibat Görevlisi Polis Memuru İrfan Gülkan’ın sunumu ile devam etti. Gülkan, uyuşturucu maddeni tanımı yaparak gençlerin uyuşturucu maddeye başlama nedenleri, bağımlılık tuzaklarına nasıl düşebilecekleri, uyuşturucu maddenin tedavi aşaması ve uyuşturucu madde hakkında bilinmesi gerekenler hakkında bilgi verdi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner325

banner326

banner327