Madde bağımlısı genç, dehşet saçtı!

Ankara'nın Keçiören ilçesinde oturdukları evde anne ve babası ile tartışan genç, tartışmanın büyümesi üzerine daireyi ateşe verdi. Komşuları, gencin madde bağımlısı ve psikolojik sorunları olduğunu iddia etti.

Madde bağımlısı genç, dehşet saçtı!

Ankara'da ailesiyle tartışan genç, yaşadıkları evi ateşe verdi. Daireden yükselen dumanları gören vatandaşların ihbarı üzerine olay yerine çok sayıda itfaiye ve polis ekibi sevk edildi.

AİLESİ İLE TARTIŞAN GENÇ, YAŞADIKLARI DAİREYİ ATEŞE VERDİ

Keçiören ilçesi Atapark Mahallesi'ndeki bir apartmanın ikinci katındaki dairede akşam saatlerinde yangın çıktı. Edinilen bilgiye göre, Z.Ü. isimli genç, oturdukları dairede anne ve babasıyla tartıştı. Z.Ü, tartışmanın büyümesi üzerine daireyi ateşe verdi. Daireden yükselen dumanları gören vatandaşların ihbarı üzerine olay yerine çok sayıda itfaiye, polis ve 112 Acil Servis ekibi sevk edildi.

KOMŞULARI, GENCİN MADDE BAĞIMLISI OLDUĞUNU İDDİA ETTİ

Apartman sakinleri, akşam saatlerinde yangının çıktığı daireden bağrışmalar duyduklarını, daha sonra evlerine ulaşan yoğun koku nedeniyle pencereden dışarı baktıklarında yangını gördüklerini söyledi. Komşuları, Z.Ü'nün madde bağımlısı ve psikolojik sorunları olduğunu iddia etti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner325

banner326

banner327