Öykü Serter 'Evlilik fıtratımda yok'

MAG Temmuz sayısı için gerçekleştirdiği özel röportajında ekranların başarılı ismi Öykü Serter önemli açıklamalarda bulundu.

Öykü Serter 'Evlilik fıtratımda yok'
Radyoculuktan ekranlara geçiş serüvenini paylaştığı röportajında Serter özel hayatına kimseyi kolay kolay alamadığını belirterek evlilik ve çocuk ile ilgili ise, “Evlilik belki de benim fıtratımda yok. Çocuk sahibi olmaktan korkuyorum” dedi.

Acun Ilıcalı ile Show Tv’de birlikte yayın yaptıkları zamanda montaj için nasıl kavga ettiklerini anlatan tatlı sert sunucu, Ilıcalı’yı gıpta edilecek bir başarı hikayesi olarak tanımladı. Serter, günlük hayatında kıyafet seçimlerinde maskülen evde ise sade bir tarzı olduğunu, pişmanlıkların hazmedildikçe tecrübeye çevrileceğini söyledi. Sert duruşunun bazı formatların getirdiği bir durum olduğunu belirten maceraperest sunucu, bu yaz gerçekleştireceği projesinin sürprizini MAG Temmuz sayısında paylaştı.
Öte yandan Yelda Güral’ın kapak yıldızı olduğu MAG Temmuz sayısı, birbirinden renkli içeriği, özel röportajları ve gündemi yakından takip eden köşe yazarları ile www.magdergi.com.tr ,DijiMecmua, Turkcell Dergilik ve seçkin kitapçılarda sizlerle buluşuyor 
Güncelleme Tarihi: 08 Ağustos 2015, 14:21
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner324

banner325

banner327