Malatya Amatör Küme

Malatya 1. Amatör Küme Futbol Ligi’nde kura çekimi yapıldı.MASKF’de gerçekleştirilen kura çekimine; MASKF Başkanı Sefullah Özdemir, Futbol İl Temsilcisi Kahraman Fırat, MASKF yöneticileri ile amatör spor kulüplerinin başkan ve idarecileri...

Malatya Amatör Küme
Malatya 1. Amatör Küme Futbol Ligi’nde kura çekimi yapıldı.
MASKF’de gerçekleştirilen kura çekimine; MASKF Başkanı Sefullah Özdemir, Futbol İl Temsilcisi Kahraman Fırat, MASKF yöneticileri ile amatör spor kulüplerinin başkan ve idarecileri katıldı.
Kura çekimi öncesinde konuşan Malatya Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu (MASKF) Başkanı Seyfullah Özdemir, 1. Amatör Küme Büyükler Futbol Ligi’nde mücadele edecek takımlara yeni sezonda başarılar diledi.
Özdemir, sezonun centilmence ve sakatlıksız geçmesini temenni ederek, "Kazananda, kaybedende bu memleketin takımı. Tabi ki bir takım yenecek, diğer bir takım yenilecek. Önemli olan maçların centilmence, dostça ve sakatlık yaşanmadan geçmesidir. Ben bütün takımlarımıza başarılar diliyorum" dedi.
Özdemir’in konuşmasının ardından Malatya 1. Amatör Küme Futbol Ligi’nin kura çekimi gerçekleştirildi. 23 Kasım’da başlayacak olan 1. Amatör Küme Futbol Ligi’nde takımların grupları şöyle oluştu;
A Grubu-Çatyol Belediyespor, Adafı Kartalspor, Doğanşehir Belediyespor, Sanayispor, İnönü Üniversitesispor, Kale Gençlerbirliği, Orduzuspor, Yeşilyurt Belediyespor.
B Grubu-Demirspor, Kaldırım Gücüspor, Akçadağspor, Telekomspor, Battalgazi Belediyespor, Malatyaspor, Girmama Belediyesi İpekyolu.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner324

banner325

banner326

banner327