Malili Ve Alman Dolandırıcılar Tutuklandı

Kayseri’de Dolandırıcılık Büro Amirliği tarafından iki hafta önce bir iş adamını dolandırmaya çalışırken yakalanan ve pasaportlarının da sahte olduğu belirlenen Malili ve Alman zanlılar çıkarıldıkları mahkemece tutuklandı.28 Aralık...

Malili Ve Alman Dolandırıcılar Tutuklandı
Kayseri’de Dolandırıcılık Büro Amirliği tarafından iki hafta önce bir iş adamını dolandırmaya çalışırken yakalanan ve pasaportlarının da sahte olduğu belirlenen Malili ve Alman zanlılar çıkarıldıkları mahkemece tutuklandı.
28 Aralık 2014’te Asayiş Şube Müdürlüğü’ne bağlı Dolandırıcılık Büro Amirliği ekipleri tarafından yapılan çalışmalarda, Hilmi Ö. isimli iş adamını 30 bin Euro’luk sahte paralarla dolandırmaya çalışan Malili İssa K. ile Alman Mbenda F., kullandıkları malzemelerle birlikte yakalanmıştı.
Sahte 376 adet 500 Euro’luk banknotlar ile yakalanan Malili İssa K. ile Alman Mbenda F. yapılan soruşturma sonrasında denetimli serbestlik ile serbest bırakılmıştı. Yapılan incelemelerde Malili İssa K. ile Alman Mbenda F.’nin Türkiye’ye giriş yaptıkları pasaportlarının da sahte olduğunun belirlenmiş ve yeniden gözaltına alınmıştı.
Gözaltına alınan iki dolandırıcının yapılan soruşturma sonrasında tutuklandığı bildirildi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner324

banner325

banner326

banner327