Malkara Karayolları Ekipleri Bakım Onarım Çalişmalarina Başladı

Karayolları 18. Bölge Şefliği, Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi sınırları içerisinde kalan karayollarında bakım-onarım ve asfaltlama çalışmalarına başladı.Karayolları 18. Bölge Şefliği’nden yapılan açıklamada, Tekirdağ ve Malkara...

Malkara Karayolları Ekipleri Bakım Onarım Çalişmalarina Başladı
Karayolları 18. Bölge Şefliği, Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi sınırları içerisinde kalan karayollarında bakım-onarım ve asfaltlama çalışmalarına başladı.
Karayolları 18. Bölge Şefliği’nden yapılan açıklamada, Tekirdağ ve Malkara Bakım Onarım Ekiplerinin yaz çalışmalarına başladığını, Tekirdağ- Malkara karayolunun yeni asfaltlama ve yapım çalışmalarının müteahhit firma tarafından yapımına devam ettiği, diğer yollarda ise kendileri tarafından asfaltlama- bakım ve onarım çalışmaları başlatıldığını belirtildi.
5 ekiple çalışmaların devam ettiğini belirten Karayolları 18. Bölge Şefliği Malkara Bakım İstasyon Amirliği yetkilileri, Şarköy-Uçmakdere- Tekirdağ, Şarköy-Malkara, Malkara-Hayrabolu arasındaki karayolunda çalışmaların devam ettiğini, diğer ekiplerin de Tekirdağ-Hayrabolu, Tekirdağ-Çorlu, Tekirdağ-Marmara Ereğlisi arasındaki ve diğer ihtiyaç duyulan yerlerde çalışmalarını sürdürdüklerini ifade etti.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner324

banner325

banner327