Mamak’da Asfalt Seferberliği Tam Gaz Devam Ediyor

Mamak Belediye Başkanı Mesut Akgül, “İlçemizde hızlı yapılaşmayla paralel bir şekilde altyapı çalışmalarımız artarak devam ediyor” dedi.Mamak Belediyesi, asfalt çalışmalarını hız kesmeden sürdürüyor. Asfalt çalışmalarında...

Mamak’da Asfalt Seferberliği Tam Gaz Devam Ediyor
Mamak Belediye Başkanı Mesut Akgül, “İlçemizde hızlı yapılaşmayla paralel bir şekilde altyapı çalışmalarımız artarak devam ediyor” dedi.
Mamak Belediyesi, asfalt çalışmalarını hız kesmeden sürdürüyor. Asfalt çalışmalarında her yıl kendi rekorunu kıran belediye, 2014 yılının başından itibaren 130 bin 397 ton asfalt serimi gerçekleştirdi. İlçede havaların durumuna göre asfalt ve kaldırım çalışmalarını sürdüren belediye ekipleri, Fahrikorutürk, General Zeki Doğan, Peyami Sefa, Ekin, Altınevler ve Türközü Mahalleleri’nde asfaltlama çalışmalarına devam ediyor. Bir bölgenin gelişme sürecinde altyapı çalışmalarının öneminin büyük olduğunu belirten Mamak Belediye Başkanı Mesut Akgül, “İlçemizde hızlı yapılaşmayla paralel bir şekilde altyapı çalışmalarımız artarak devam ediyor. İlçemizin geleceğini planlayarak, yarınlarına hizmet ediyoruz. Hemşehrilerime en güzel hizmeti sunmak için hız kesmeden çalışmalarımızı sürdüreceğiz” diye konuştu.
HİZMETTE SINIR TANINMIYOR
İlçenin her geçen gün büyürken hizmet beklentisinin de yüksek olduğunu kaydeden Akgül, belediyecilik hizmetlerini ilçenin her köşesine yayarak ihtiyaçların giderildiğini kaydetti. İlçemiz büyüyüp, geliştikçe artan nüfusumuzla birlikte hizmet alanımız da genişliyor. Yeni yaşam alanları oluştururken bir taraftan bozulan yollarımızı onarıyor, bir taraftan da asfalt serimi gerçekleştiriyoruz. Ekiplerimiz, gece gündüz çalışarak hizmette mesainin bitmediğini gösteriyor. Serilen tonlarca asfalt, yeni yapılan kilometrelerce yol Mamak’ın hem bugünü için önemli hem de yarını için önemli bir yatırım” dedi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner325

banner326

banner327