Manisa İhh Gönüllülerinden Kırtasiye Yardımı

Manisa İnsani Yardım Vakfı (İHH) gönüllüleri okulların açılmasıyla birlikte Manisa’da yaşayan maddi durumu yerinde olmayan ve mülteci çocuklara 100 paket kırtasiye yardımında bulundu.Manisa İHH Başkanı Halil Uysal, “Manisalı hayırseverlerimizin...

Manisa İhh Gönüllülerinden Kırtasiye Yardımı
Manisa İnsani Yardım Vakfı (İHH) gönüllüleri okulların açılmasıyla birlikte Manisa’da yaşayan maddi durumu yerinde olmayan ve mülteci çocuklara 100 paket kırtasiye yardımında bulundu.
Manisa İHH Başkanı Halil Uysal, “Manisalı hayırseverlerimizin katkılarıyla hazırlanan ve 28 parçadan oluşan 100 paket kırtasiye yardımını ihtiyaç sahibi ve mülteci çocuklarımıza ulaştırdık. Daha çok öğrencimize ulaşabilmek için Manisalı hayırseverlerimizin katkılarını bekliyoruz. Her ailede birden fazla öğrenci olmasına rağmen imkanlarımız ölçüsünde her aileye ancak bir paket kırtasiye yardımında bulunabildik. Bu çocuklarımızın sahipsiz olmadıklarını hissetmeleri için hayırsever vatandaşlarımızın katkılarını bekliyoruz.
Kırtasiye yardımını alan öğrencilerin ve aileleri ise İHH Manisa gönüllülerine teşekkür ederek, katkısı olan hayırseverlere dua ettiler.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner324

banner325

banner326

banner327