Manisa’da Göstericiler Polise Saldırdı

Manisa’da IŞİD’in saldırıları bahane edilerek çıkan olaylar devam ediyor. Taş atan göstericilere biber gazı sıkan polis çevrede geniş güvenlik önlemleri aldı.Yunusemre ilçesi Horozköy semti Fevzi Çakmak Mahallesi’nde meydana gelen...

Manisa’da Göstericiler Polise Saldırdı
Manisa’da IŞİD’in saldırıları bahane edilerek çıkan olaylar devam ediyor. Taş atan göstericilere biber gazı sıkan polis çevrede geniş güvenlik önlemleri aldı.
Yunusemre ilçesi Horozköy semti Fevzi Çakmak Mahallesi’nde meydana gelen olaylarda IŞİD’in Kobani’ye yoğunlaştırdığı saldırıyı protesto etmek isteyen bir grup, güvenlik önlemi alan polise taşlı ve havai fişekli saldırılarda bulundu. Polis saldırılara biber gazıyla karşılık verdi. Ara sokaklara giren grup, işyerlerine, otobüs duraklarına ve çöp konteynerlerine zarar verirken emniyet güçleri göstericileri ara sokaklara kadar kovaladı. Bu arada olayların tam ortasında bebek arabalarıyla bir çiftin yoldan geçmeleri dikkat çekti.
Göstericilere karşı yürütülen operasyonu Manisa Emniyet Müdürü Tayfur Erdal Ceren bizzat yönetirken, olaylarla ilgili olarak 6 kişi gözaltına alındı. Polisin müdahalesiyle bölgenin büyük bir bölümünde güvenliğin sağlandığı belirtildi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner325

banner326

banner327