Manisa’daki Deri Sanayicileri Vali Bektaş’ı Ziyaret Etti

Manisa Deri Sanayicileri Kooperatifi Başkanı Hasan Demircan ve üyeleri Manisa Valisi Erdoğan Bektaş’ı ziyaret etti.Başkan Hasan Demircan ziyarette Vali Bektaş’a Manisa’daki görevinde başarılar dileyerek kooperatif çalışmaları ve arıtma...

Manisa’daki Deri Sanayicileri Vali Bektaş’ı Ziyaret Etti
Manisa Deri Sanayicileri Kooperatifi Başkanı Hasan Demircan ve üyeleri Manisa Valisi Erdoğan Bektaş’ı ziyaret etti.
Başkan Hasan Demircan ziyarette Vali Bektaş’a Manisa’daki görevinde başarılar dileyerek kooperatif çalışmaları ve arıtma tesisi hakkında bilgiler verdi. Demircan, 1986 yılında kurulan kooperatifin inşaatına 1993 yılında başlandığını inşaatın tamamlanmasının ardından 2002 yılında siteye taşındıklarını söyledi. Yüzde 60 kredi desteği sağladıklarını ifade eden Demircan, 230 dönümlük alanı bulunan sitenin 75 iş yerini içerdiğini, 50 adet modern deri işletmesi ile 25 parsel yan sanayi olarak istifade edilmesinin planlandığını anlattı. Fabrikaların bin 500 metrekare büyüklüğünde olduğunu ve işletmede 36 adet deri fabrikası bulunduğunu kaydeden Demircan, arıtma tesisinde günlük su analizleri ile 15 günde bir atıksu kontrolleri yapıldığını da sözlerine ekledi.
Vali Erdoğan Bektaş da ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirterek deri sanayisinin Ülkemiz ve Manisa için önemli bir yatırım ve istihdam olduğunu söyledi. Vali Bektaş, Başkan Demircan ve üyelerine çalışmalarında başarılar ve bol kazançlar diledi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner324

banner325

banner326

banner327