Manisalı Berber Ve Kuaförlere 3 Günlük Özel Eğitim

Manisa Berberler ve Kuaförler Odası, düzenleyeceği eğitimle Manisa’da hizmet veren berber ve kuaförlere 3 günlük özel eğitim verecek.Manisa Berberler ve Kuaförler Odası, Manisa’da hizmet veren Berber ve Kuaförlere 3 gün boyunca Saç, Boya...

Manisalı Berber Ve Kuaförlere 3 Günlük Özel Eğitim
Manisa Berberler ve Kuaförler Odası, düzenleyeceği eğitimle Manisa’da hizmet veren berber ve kuaförlere 3 günlük özel eğitim verecek.
Manisa Berberler ve Kuaförler Odası, Manisa’da hizmet veren Berber ve Kuaförlere 3 gün boyunca Saç, Boya ve Topuz eğitimi verecek. Manisalı berber ve kuaförlere eğitimi İzmirli kuaför eğitimcisi olan Hilmi Bursa verecek. Berber ve Kuaförler Odası Başkanı Ali Bartu yaptığı açıklamada, “Üyelerimiz için İzmir’den getirdiğimiz Sayın Hilmi Bursa bey burada 3 gün boyunca eğitim verecek tüm üyelerimiz davetlidir. Eğitimin verileceği Tarihi ve saati üyelerimize mesaj ile bilgi verilecektir” şeklinde konuştu.
Oda Başkanı Ali Bartu Bey’in özel daveti üzerine geldiğini ifade eden Hilmi Bursa ise, “Bilgi ve tecrübemi Manisalı meslektaşlarımla paylaşmak beni de mutlu eder. Başkanımız Ali Bartu’ya bizlere böyle bir ortamı sağladığı için teşekkür ediyorum” dedi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner324

banner325

banner326

banner327