Manyas’ta Hırsız Çetesine Darbe

Balıkesir’in Manyas ilçesinde, bir büfeden 50 bin TL tutarında sigara, içki ve nakit para çalan 4 kişi polis tarafından Bursa’da yakalandı.Geçen hafta sonu Manyas Maltepe Caddesi üzerinde Ahmet Duru’ya ait büfeden 50 bin TL civarında para,...

Manyas’ta Hırsız Çetesine Darbe
Balıkesir’in Manyas ilçesinde, bir büfeden 50 bin TL tutarında sigara, içki ve nakit para çalan 4 kişi polis tarafından Bursa’da yakalandı.
Geçen hafta sonu Manyas Maltepe Caddesi üzerinde Ahmet Duru’ya ait büfeden 50 bin TL civarında para, sigara ve içki çalan biri kadın 4 hırsızlık zanlısı, Manyas Emniyet Amirliği ekipleri tarafından Bursa ilinde yakalandı. Hırsızlık olayı sonrası, yakında bulunan kamera görüntülerinden yola çıkarak zanlıları teşhis eden polis, yaptığı sıkı takip sonrası olayın faillerinden Ç.Ö. (20), M.G. (45), E.T. (26) ve F.A. (31), Bursa Emniyet Müdürlüğü hırsızlık bürosu ekipleri ile birlikte düzenlenen operasyon ile Bursa’da yakaladı. Polis ve jandarmada çok sayıda suç dosyaları olduğu belirtilen zanlılar, Manyas’a getirilerek mahkemeye sevk edildi. Manyas Sulh Ceza Mahkemesi tarafından F.A. adlı kadın serbest bırakılırken, diğer 3 zanlı tutuklanarak Bandırma Kapalı Cezaevine konuldu. Olayla ilgili olarak iki kişinin daha arandığı öğrenildi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner324

banner325

banner326

banner327