Mardin’de Üstyapi Çalişmalari Başladı

Mardin Büyükşehir Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Daire Başkanlığı tarafından peyzaj ve kilitli parke taşı çalışması başladı.Mardin Büyükşehir Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Daire Başkanlığı tarafından belediye binası kavşağı...

Mardin’de Üstyapi Çalişmalari Başladı
Mardin Büyükşehir Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Daire Başkanlığı tarafından peyzaj ve kilitli parke taşı çalışması başladı.
Mardin Büyükşehir Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Daire Başkanlığı tarafından belediye binası kavşağı ve karayolları mesire alanında peyzaj çalışması başlatıldı. Yapılan çalışmaları yerinde denetleyen Mardin Büyükşehir Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Daire Başkanı Emin Dal, belediye binası kavşağında yapılan peyzaj çalışmasında ışıklandırma ve fıskiyelerin yerleştirileceğini söyledi. Dal, peyzaj çalışması çerçevesinde çalışmalarının süreceğini belirtti.
Öte yandan Mardin Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Daire Başkanlığı tarafından da Kızıltepe Devlet Hastanesi önünde bulunan yolun 6 bin metre karesi kilitli parke taşı ile döşendi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner326

banner327