Masa Tenisi Müsabakaları Sone Erdi

Hakkari Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü ile Hakkari İl Milli Eğitim Müdürlüğü’nün ortaklaşa düzenlediği Masa Tenisi Müsabakaları sona erdi.İki gün devam eden müsabakalara yıldız erkekler ve kızlar da 26 sporcu katıldı....

Masa Tenisi Müsabakaları Sone Erdi
Hakkari Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü ile Hakkari İl Milli Eğitim Müdürlüğü’nün ortaklaşa düzenlediği Masa Tenisi Müsabakaları sona erdi.
İki gün devam eden müsabakalara yıldız erkekler ve kızlar da 26 sporcu katıldı. Oldukça çekişmeli geçen müsabakalarda yıldız erkekler de Durankaya Ortaokulu birinci, 23 Nisan Ortaokulu ikinci, Cengiz Topel Ortaokulu üçüncü, yıldız kızlarda ise Durankaya YİBO birinci, Çağdaş Yaşam YİBO ikinci, 23 Nisan Ortaokulu üçüncü oldular.
Dereceye girenlerin ödülleri Hakkari Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü yetkilileri ve İl Milli Eğitim Müdürlüğü’ne bağlı beden eğitimi öğretmenleri tarafından verildi. Yıldız erkekler ve kızlarda birinci olan takımların, Hakkari’yi ileriki bir tarihte il dışında yapılacak olan grup müsabakalarda temsil edecekleri belirtildi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner324

banner325

banner326

banner327