Mbia krizi büyüyor! Bozdemir’den Özkan Doğan’a tokat gibi cevap

Bursaspor Başkan adayı Ahmet Bozdemir, Mbia’nın Türkiye haklarını elinde bulunduran Özkan Doğan’ın açıklamalarının ardından sert konuştu. Bozdemir; “Bizim muhatabımız Özkan Doğan değil, oyuncunun gerçek menajeridir” dedi.

Mbia krizi büyüyor! Bozdemir’den Özkan Doğan’a tokat gibi cevap

Tolgay Ataokay / Haberin Adresi

Bursaspor başkan adayı Ahmet Bozdemir, göreve gelirse Alex Song, daha önce Trabzonspor'da forma giyen Stephane Mbia ve Hull City forması giyen Abel Hernandez'le anlaştığını açıkladı. Bu açıklamanın ardından; Stephane Mbia'nın Türkiye haklarını bulunduran Özkan Doğan’dan açıklama geldi. Radyospor programcısı ve Ajansspor editörü Salim Manav'a konuşan Doğan, “Bursaspor başkan adaylarından Ahmet Bozdemir Bey’in açıklamaları kesinlikle doğru değildir. Oyuncumuzun sadece İstanbul kulüplerinde oynama isteği bulunmaktadır. Bursaspor ile kesinlikle bir görüşmemiz olmamıştır. Söylendiği gibi anlaşma veya görüşme kesinlikle tarafımızca gerçekleşmemiştir ve olmayacaktır” diye konuştu.

DOĞAN MUHATABIMIZ DEĞİL

Bu açıklamanın ardından Ahmet Bozdemir’in cevabı gecikmedi. Haberin Adresi’ne konuşan Bozdemir; “Özkan Doğan ile görüşmediğimiz doğrudur. Biz doğrudan Mbia’nın menajeriyle görüştük ve prensip anlaşmasına vardık. Özkan Doğan ile de zaten aynı masaya oturmayız. Prensip anlaşmasına vardığımız oyuncular bu gibi kişilerle beraber kapımızı çalarlarsa o transfer de gerçekleşmez. Bursaspor’a zarar veren kişilerin bu zararı vermeye devam etmesine kesinlikle karşı çıkacağız ve buna izin vermeyeceğiz. Bizim muhatabımız Özkan Doğan değil, oyuncunun gerçek menajeridir” dedi.

Güncelleme Tarihi: 21 Mayıs 2018, 21:31
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner327