Medicana’dan “Obezite ve Spor ” konulu kompozisyon yarışması

Medicana Bursa Hastanesi tarafından ikincisi düzenlenen ‘’Obezite ve Spor’’ konulu kompozisyon yarışmasının ödülleri sahiplerini buldu.

Medicana’dan “Obezite ve Spor ” konulu kompozisyon yarışması

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinlikleri kapsamında "’Obezite ve Spor’’ " konulu ödüllü kompozisyon yarışması 500’e yakın katılım ile yapıldı. Medicana Bursa Hastanesi 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinlikleri kapsamında düzenlenen kompozisyon yarışmalarında dereceye giren öğrencilere ödülleri törenle verildi. Yarışmada birinciye bisiklet, ikinciye tablet, üçüncüye ve dördüncülere saat hediye verildi.

Çağımızın hastalığı Obezite her platformda farkındalık yaratmak dikkat çekmek amacıyla düzenlenen yarışmaya jüri üyeliğini, Olay Medya Başyazarı Ahmet Emin Yılmaz, Sönmez Medya Genel Yayın Yönetmeni Okan Tuna ve Medicana Bursa Hastanesi İcra Kurulu Başkanı Dr. Engin Bozkurt yaptı.

Medicana Bursa Hastanesi İcra Kurulu Başkanı Engin Bozkurt, " Çağımızın hastalığı Obeziteye her platformda farkındalık yaratmak kurumsal bir sorumluluğumuzdur. Özellikle geleceğin mimarı çocuklarımızın Obezite hakkında bilgilendirilerek onları sağlıklı yaşam, doğru beslenme ve fiziksel aktiviteye yönlendirmek amacıyla bu yarışmayı düzenlenledik. Medicana Bursa Hastanesi olarak bu tür projelerin öncüsü ve en büyük desteği olacağız. Çocuklarımızın gelişimi ve onların motivasyonu konusunda sorumluluklarımızı bilmekte ve bu doğrultuda projeler üretmekteyiz’’ dedi.

’Obezite ve Spor’’ konulu kompozisyon yarışmasında; ilkokul 4 sınıflar kategorisinde dereceye girerek birinci olan Şahinkaya Koleji’nden Ada Efe Akar’ a bisiklet ödülü ve sertifikasını Medicana Bursa hastanesi İcra Kurulu Başkanı Dr. Engin Bozkurt, ikinci olan Karacabey Atatürk İlkokulundan Miryusuf Bayraktaroğlu tablet ödülünü ve Olay Medya Başyazarı Ahmet Emin Yılmaz, üçüncü olan Kavram Kolejinden Ayşe Ada Bektaş’a saat ödülü ve sertifikasını Sönmez Medya Genel Yayın Yönetmeni Okan Tuna, dördüncü olan Pilot Sanayi İlkokulundan Belinay Çalık’a saat ödülü ve sertifikasını Medicana Bursa Hastanesi Başhekimi Dr. Neşe Tunalı, tarafından verildi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Zehra Solmaz
Zehra Solmaz - 4 ay Önce

Bence anneleri yazdırdı

SIRADAKİ HABER

banner321

banner327