Mehmet Cansın’a Brezilya Usulü Doğum Günü Kutlaması

PTT 1. Lig ekiplerinden Denizlispor’da forma giyen Mehmet Cansın Çiçek’in 22. yaş gününü takım arkadaşları yumurta ve unla Brezilya usulü kutladı.Hafta sonu Albimo Alayaspor ile karşılaşacak olan Denizlispor hazırlıklarına devam ediyor....

Mehmet Cansın’a Brezilya Usulü Doğum Günü Kutlaması
PTT 1. Lig ekiplerinden Denizlispor’da forma giyen Mehmet Cansın Çiçek’in 22. yaş gününü takım arkadaşları yumurta ve unla Brezilya usulü kutladı.
Hafta sonu Albimo Alayaspor ile karşılaşacak olan Denizlispor hazırlıklarına devam ediyor. Futbolcuların antrenmanlarda hırsı dikkat çekerken, neşeli halleri de gözlerden kaçmıyor. Futbolcular son olarak 22 yaşına giren Mehmet Cansın Çiçek’in doğum gününü Brezilya usulü kutladı.
Ellerine yumurta ve un alan futbolcular Mehmet Cansın’ın ayakkabısını bağladığı anda kafasından aşağıya doğru unu döküp yumurtaları da kırmaya başladı. Bir anda neye uğradığını şaşıran Mehmet Cansın kurtulmaya çalışırken, başta kaptan Veli olmak üzere diğer futbolcular buna izin vermedi.
Kutlamanın ardından un ve yumurtaya bulanan Mehmet Cansın büyük şaşkınlık yaşarken, teknik direktör Özcan Bizati ile hatıra fotoğrafı çektirmeyi de ihmal etmedi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner324

banner325

banner326

banner327