Mehmet Çevik yaz sezonunu Gemlik'te kapattı

Yaptığı single ve albümlerin yanı sıra İstanbul, Bursa, Eskişehir ve daha bir çok kentte sahnelerin vazgeçilmez sesi olan Mehmet Çevik, memleketi Gemlik’te katıldığı ‘Kadınlar Matinesi’ programında yaz sezonuna coşkulu bir şekilde veda etti.

Mehmet Çevik yaz sezonunu Gemlik'te kapattı

Atamer Otel’de düzenlenen gecede sahne alan Mehmet Çevik, “Doğup büyüdüğüm, ilk sahnelerimi aldığım Gemlik’te ve benim çocukluğumu bilen insanların önünde sahne almaktan son derece mutlu ve heyecanlıyım. Gemlik benim için çok özel bir yer. Bu güzel geceyi organize eden Ersin İnamoğlu’na da çok teşekkür ediyorum.” dedi.

Mekanı hınca hınç dolduran kadınlar Mehmet Çevik’in muhteşem sahne performansı ve şovları ile gece geç saatlere kadar gönüllerince eğlendi.

Gece boyunca kendisini dinlemeye gelen hemşerilerine sahne şovları ve sürprizleriyle unutulmaz anlar yaşatan Mehmet Çevik; “Ben Gemlik’te sahne almayı çok seviyorum, bugün doyamadım sizlere, en kısa zamanda eşli organizasyonda görüşmek üzere” diyerek sahneden ayrılırken dakikalarca ayakta alkışlandı.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Yaşar erturul
Yaşar erturul - 9 ay Önce

Yavrum şahane sahnen var kudurtuyosun herkesi iyiki varsın kurtları kalmamıştır kimsenin

Nurhan OCAK
Nurhan OCAK - 9 ay Önce

O gece o kadar yorgun ve rahatsızdım ki ancak Mehmet ÇEVİK sahneye çıktığı andan itibaren muhtesem sesi ve coşturan sahnesiyle ne yorgunluk kaldı ne rahatsızlık çok çok güzeldi inşAllah yakın zamanda tekrar bizlere böyle güzel bir gece daha yaşatır muhteşemsin Mehmet ÇEVİK

SIRADAKİ HABER

banner324

banner325

banner327