Menderes’in Başkanı Türkiye Üçüncüsü

Menderes Belediye Başkanı Bülent Soylu, Türkiye genelinde gerçekleştirilen değerlendirme sonunda haberi en çok çıkan belediye başkanları arasında yer aldı.Türkiye’de siyasiler, valiler, milletvekilleri, il ve ilçe belediye başkanlarının...

Menderes’in Başkanı Türkiye Üçüncüsü
Menderes Belediye Başkanı Bülent Soylu, Türkiye genelinde gerçekleştirilen değerlendirme sonunda haberi en çok çıkan belediye başkanları arasında yer aldı.
Türkiye’de siyasiler, valiler, milletvekilleri, il ve ilçe belediye başkanlarının Türkiye genelinde basında yer alan haberlerinin değerlendirilerek ilk 100 sıralamanın yapıldığı trend.haberler.com internet sitesinde Menderes Belediye Başkanı Bülent Soylu, en çok haberi çıkan belediye başkanları listesinde ilk üçe girdi. 11 Ağustos Pazartesi günü son 24 saat içerisinde hakkında çıkan haberleri ile listede üçüncü sırada yer alan Soylu’nun önünde Hamur Belediye Başkanı 42 haber sitesinde çıkan haberleriyle ikinci olurken, aynı gün 44 haber sitesinde çıkan haberleriyle Mudanya Belediye Başkano Hayri Türkyılmaz birinci sırada yer aldı.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner324

banner325

banner327