Menderes’te Tiyatro Zamanı

İzmir’in Menderes ilçesinde, "Kadın Olmak" isimli tiyatro oyunu sahnelenecek.Menderes Belediyesi tarafından Menderes Belediyesi Nikah Sarayı ve Kongre Sanat Merkezi’nde sahnelenecek "Kadın Olmak" adlı oyun, 18 Ocak 2014 tarihinde saat 14:00’de...

Menderes’te Tiyatro Zamanı
İzmir’in Menderes ilçesinde, "Kadın Olmak" isimli tiyatro oyunu sahnelenecek.
Menderes Belediyesi tarafından Menderes Belediyesi Nikah Sarayı ve Kongre Sanat Merkezi’nde sahnelenecek "Kadın Olmak" adlı oyun, 18 Ocak 2014 tarihinde saat 14:00’de başlayacak. Ücretsiz olduğu öğrenilen oyun için, belediye tarafından Özdere’den serviste kaldırılacak.
Menderesli kadınların kurduğu amatör tiyatro grubunun oyunu sergileyeceğini kaydeden Menderes Belediye Başkanı Bülent Soylu, "Menderes Belediyesi olarak kültür ve sosyal işlere yönelik çalışmalarımıza devam ediyoruz. İlçemizde ikamet eden gençlerimizin, kadınlarımızın kurduğu amatör gruplara Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğümüz aracılığıyla destek olarak onların sanata olan isteklerine biz de katkı koyuyoruz. Bu kapsamda hafta sonu kadınlarımızın sahneye koyduğu ‘Kadın Olmak’ adlı oyun Menderes Belediyesi Nikah Sarayı ve Kongre Sanat Merkezi’nde sahnelenecek. Oyunu izlemek isteyen vatandaşlarımız için ücretsiz servislerimizi de devreye soktuk. Pazar günü keyifli bir oyun izlemek isteyen herkesi sanat merkezimize bekliyoruz" diye konuştu.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner324

banner325

banner326

banner327