Meram’da Okul Bahçeleri Temizleniyor

Konya’nın merkez Meram İlçe Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri okul bahçelerini temizliyor.İlçe genelindeki ilkokul, ortaokul ve liselerin bahçelerini periyodik olarak temizleyen Meram Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü...

Meram’da Okul Bahçeleri Temizleniyor
Konya’nın merkez Meram İlçe Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri okul bahçelerini temizliyor.
İlçe genelindeki ilkokul, ortaokul ve liselerin bahçelerini periyodik olarak temizleyen Meram Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri, yeni eğitim öğretim sezonu öncesinde çalışmalarına hız verdi. Araçların girmesine uygun olan okul bahçeleri, süpürgeli araçlarla temizleniyor. 10 araçla ilçe genelindeki 106 okulda temizlik çalışması yapan ekipler, okullar açıldıktan sonra da çalışmalarına devam edecek.
Meram Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü’nden yapılan açıklamada, “Eğitim yuvalarımızın temizliğine önem veriyoruz. Sağlıklı ve temiz okullar için yıl boyunca periyodik olarak çalışmalarımız devam ediyor. Yeni eğitim öğretim yılı öncesinde de öğrencilerimizin temiz okul bahçelerine kavuşmaları için tüm ekiplerimiz seferber oldu. Okul bahçelerinin daha temiz olması için bundan sonra da çalışmalarımız devam edecek” ifadesi kullanıldı.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner324

banner325

banner327