Mersin Ormancılarından Kızılay’a Kan Bağışı

Mersin Orman Bölge Müdürlüğü çalışanları, Kızılay’ın kan bağışı kampanyası kapsamında kan verdiler. Mersin Orman Bölge Müdürü Abit Baca, her 6 ayda bir kan verdikleri Kızılay’a desteklerinin süreceğini bildirdi.Orman Bölge...

Mersin Ormancılarından Kızılay’a Kan Bağışı
Mersin Orman Bölge Müdürlüğü çalışanları, Kızılay’ın kan bağışı kampanyası kapsamında kan verdiler. Mersin Orman Bölge Müdürü Abit Baca, her 6 ayda bir kan verdikleri Kızılay’a desteklerinin süreceğini bildirdi.
Orman Bölge Müdürlüğü’nden yapılan yazılı açıklamaya göre, Bölge Müdürlüğü’nde 6 ayda bir tekrarlanan Kızılay tarafından yürütülen kan bağışı kampanyası kurum amirleri öncülüğünde başladı. Bölge Müdürlüğü çalışanları, Türk Kızılay Derneği Mersin Şubesi’nce yürütülen kan bağışı kampanyasına destek verdi. Orman Bölge Müdürü Abit Baca’nın kan vermesiyle başlayan kampanya, şube müdürleri ve tüm personelin katılımı ile devam etti.
Konuya ilişkin açıklama yapan Baca, kan vermenin çok önemli ve kutsal bir görev olduğuna dikkat çekti. Türk Kızılay Derneği’nce yürütülen kan bağışı kampanyasına Mersin Orman Bölge Müdürlüğü olarak her yıl destek vermekten geri kalmayacaklarını belirten Baca, kan bağışı kampanyasına katılan tüm personele duyarlı davranışları dolayısıyla teşekkür etti.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner327