Mersinli Ahmet Stadı’na Tribün Yapıldı

Mersin Büyükşehir Belediyesi’nin, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı etkinlikleri kapsamında yağlı güreş müsabakaları düzenleyeceği Mersinli Ahmet Stadı’na üstü kapalı tribün yapılıyor.Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Burhanettin Kocamaz,...

Mersinli Ahmet Stadı’na Tribün Yapıldı
Mersin Büyükşehir Belediyesi’nin, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı etkinlikleri kapsamında yağlı güreş müsabakaları düzenleyeceği Mersinli Ahmet Stadı’na üstü kapalı tribün yapılıyor.
Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Burhanettin Kocamaz, yaptığı yazılı açıklamada, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nın 91. yılı etkinlikleri kapsamında düzenleyecekleri ve Mersinli Ahmet Stadı’nda yapılacak olan ‘yağlı güreş’ etkinliğinin daha modern ortamda gerçekleşmesi için stada üstü kapalı tribün yaptıklarını bildirdi. Mersin’in değerlerine ve Mersin’in yetiştirdiği her anlamda önemli şahsiyetlere sahip çıkmak için onların isimlerini bazı önemli tesislere, bulvarlara ve caddelere vererek yaşatabilmek için elinden gelen gayreti göstereceğini belirten Kocamaz, “Mersin halkının da sesine kulak vererek, Mersinli Ahmet’i tamamen ölümsüzleştirdik. Bu stadın ismine yakışır bir şekilde yeni düzenlemeler yapıyoruz. Üstü kapalı tribün yaparak, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı münasebetiyle düzenleyeceğimiz yağlı güreş etkinliğimizi halkımızın daha rahat, konforlu bir ortamda izlemelerini sağlayacağız. Halkımız bundan böyle Mersinli Ahmet Stadı’nda yapılacak her etkinliği yazın güneşten, kışın yağmurdan etkilenmeden rahatlıkla izleyebilecek. Bizim görevimiz Mersin halkına en iyi şekilde hizmet etmektir. Halkımızın da taleplerini dikkate alarak çalışmalarımızı sürdürüyoruz” dedi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner324

banner325

banner326

banner327