Meryem Uzerli'den olay yaratan paylaşım

Meryem Uzerli'nin, Instagram hesabından Numan Acar ile samimi pozunu paylaşması hayranları tarafından büyük bir tepki çekti.

Meryem Uzerli'den olay yaratan paylaşım

Muhteşem Yüzyıl ile gönüllere adeta taht kuran Meryem Uzerli'nin özel yaşamındaki çalkantılar hayranlarını oldukça kızdırdı.

Son olarak Ozan Güven'le aralarında çıkan aşk haberleriyle gündeme gelen Meryem Uzerli, Instagram'dan paylaştığı fotoğrafla sosyal medyaya damga vurdu. Uzerli, aktör ve film yapımcısı Numan Acar'a sarılmış halde görüldüğü kareyle dedikodulara davetiye çıkarmış oldu.

"AŞKIN GÖZÜ KÖRMÜŞ!"

Ünlü oyuncunun Instagram takipçileri, adeta ikiye bölündü. Kimi "Hayırlı olsun" derken, kimi "Aşkın gözü körmüş dedikleri bu olsa gerek..." gibi yorumlarda bulundu.

GÜMÜŞHANE'DEN HOLLYWOOD'A... NUMAN ACAR KİMDİR?

Numan Acar, Gümüşhane'nin Kelkit ilçesine bağlı Kozoğlu köyünde doğdu. Sekiz yaşına kadar Erzincan'da yaşadıktan sonra 1982 yılında Almanya'ya göç etti ve Wiesbaden'de inşaat mühendisliği okudu. Oyunculuğa tiyatro eğitimyle başlayan Acar, 2001 yılında eğitimini başarıyla tamamladı. Sonra film endüstrisine taşınarak 2002 yılında profesyonel oyunculuğa başladı. 2003 yılında "Kebab Connection" filmiyle kariyerine başladı. Sonra 2005 yılı yapımı "Hacivat ve Karagöz Neden Öldürüldü" adlı filmde küçük bir ol aldı. 2007 yılında film yapım şirketi Acar Eğlence'yi kurdu. 2012 yılı yapımı olan ve başrolünü Ata Demirer'in oynadığı Berlin Kaplanı adlı filminde hem oyuncu olarak yer aldı hem de yapımcılığını üstlendi. Numan Acar hem Türkiye'de hem de Almanya'da çalışmaktadır.

2014 yılında, Amerikan yapımı Homeland adlı dizinin 4. sezonunda Pakistan'daki Taliban lideri Haissam Hakkani rolünde oynadı.
Güncelleme Tarihi: 10 Şubat 2015, 10:24
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner325

banner326

banner327