Meşhur Pehlivanlar Er Meydanında Buluşacak

Düzce Belediyesi tarafından düzenlenen 8. Geleneksel Yağlı Pehlivan Güreşleri’nde meşhur pehlivanlar er meydanında buluşacak, Düzceliler de kıran kırana geçecek bu mücadelelere şahitlik edecek.Düzce Belediyesi tarafından geleneksel hale...

Meşhur Pehlivanlar Er Meydanında Buluşacak
Düzce Belediyesi tarafından düzenlenen 8. Geleneksel Yağlı Pehlivan Güreşleri’nde meşhur pehlivanlar er meydanında buluşacak, Düzceliler de kıran kırana geçecek bu mücadelelere şahitlik edecek.
Düzce Belediyesi tarafından geleneksel hale getirilen yağlı pehlivan güreşlerinin sekizincisi 24 Ağustos Pazar günü Kalıcı Konutlar Anıt Meydanı’nda gerçekleşecek.
Saatler 11:00’ı gösterdiğinde başlayacak olan müsabakalarda birbirinden meşhur pehlivanlar er meydanında buluşacak.
Düzce Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından alanda yapılacak gerekli düzenlemeler dışında vatandaşlara yemek ikramında da bulunulacak.
Ata sporumuzun Kalıcı Konutlar Anıt Meydanı’nda hayat bulacağı 8. Geleneksel Yağlı Pehlivan Güreşleri’ne tüm Düzcelileri davet eden Düzce Belediye Başkanı Mehmet Keleş, “Gelin er meydanında buluşalım, kıran kırana geçecek mücadelelere şahitlik edelim” dedi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner324

banner325

banner327