Meslek Edindirilecek Gençler Aranıyor

Bilecik El Sanatları Eğitim Merkezi Müdürlüğü, Çanakkale’nin Lapseki ilçesinde, başlattığı çalışmalarda, meslek edindirecek gençler arıyor.Lapseki ilçesi ve beldelerde başlatılan çalışmalarda ağaç işlemeciliği, mobilyacılık,...

Meslek Edindirilecek Gençler Aranıyor
Bilecik El Sanatları Eğitim Merkezi Müdürlüğü, Çanakkale’nin Lapseki ilçesinde, başlattığı çalışmalarda, meslek edindirecek gençler arıyor.
Lapseki ilçesi ve beldelerde başlatılan çalışmalarda ağaç işlemeciliği, mobilyacılık, su tesisatçılığı branşında yetiştirilecek gençler aranıyor. İdari ve Mali işler Birim Sorumlusu İlhan Keskin yaptığı açıklamada, “Müdürlüğümüz Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığına bağlı olan parasız yatılı mesleki eğitim düzenleyen bir kurum. Lapseki ilçe ve beldelerinde bu kurslarımıza katılarak meslek sahibi edindireceğimiz gençlerimizi arıyoruz. 2014-2015 eğitim-öğretim yılımız 3 kasım 2014 tarihinde resmen başlayacak. 16 ila 24 yaş arasındaki gençlerimiz 3 Kasım 2014 tarihine kadar müracaat edebilecekler. Kurslarımıza katılım için bazı koşullarımız var. Başvuru yapacak olan gençlerimiz en 16 en fazla 24 yaşında olabilir. Yatılı kursiyerlerimiz için evli olmaması şartına bakıyoruz. Askerlikle ilişkisi olmaması ve sağlık koşullarının elverişli olması gibi bir takım kriterlerimiz mevcut" dedi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner324

banner325

banner326

banner327