Meteoroloji duyurdu! Bursa'da bu hafta...

Bursa'da bugün sıcaklık en yüksek 24 derece ölçülüyor. Hava parçalı zamanla çok bulutlu, öğle saatlerinden sonra yerel olmak üzere aralıklı sağanak yağışlı geçecek.

Meteoroloji duyurdu! Bursa'da bu hafta...

Bursalılar yeni haftaya 24 derecelik sıcaklıkla merhaba dedi. 

Bugün hava parçalı zamanla çok bulutlu, öğle saatlerinden sonra yerel olmak üzere aralıklı sağanak yağışlı geçecek. 

Meteoroloji yetkilileri Bursa'da yarın yağış beklenmediğini, kapalı bir hava görüleceğini bildirdi. Hava sıcaklığının 23 derece olması öngörüldü. 

Çarşamba ise sağanak yeniden etkili olacak. Sıcaklıksa yine 23 derece dolaylarında seyredecek. 

Bursa'da perşembe ve cuma günleri de sağanak yağış tahmininde bulunuldu. Sıcaklık 22 derece olacak. 

İŞTE BURSA'NIN 5 GÜNLÜK HAVA DURUMU!

METEOROLOJİK GÖRÜNÜM

Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından yapılan son değerlendirmelere göre; Marmara'nın doğusu, Kütahya, Bolu, Düzce, Tekirdağ, Kırklareli, Çanakkale'nin doğusu, Doğu Karadeniz kıyıları ve Ordu çevreleri ile bu akşam saatlerinde Manisa'nın kuzeydoğusunun yerel olmak üzere aralıklı sağanak ve yer yer gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Gaziantep ve Şanlıurfa çevreleri başta olmak üzere Doğu ve Güneydoğu Anadolu'nun batısında toz taşınımı bekleniyor.

HAVA SICAKLIĞI: Hava sıcaklığında önemli bir değişiklik beklenmiyor, mevsim normalleri civarında seyredeceği tahmin ediliyor.

RÜZGAR: Genellikle kuzeyli, öğle saatlerinden sonra Akdeniz kıyıları ile Güneydoğu bölgelerde batı ve güneybatı yönlerden hafif ara sıra orta kuvvette eseceği tahmin ediliyor.

TOZ TAŞINIMI UYARISI: Gaziantep ve Şanlıurfa çevreleri başta olmak üzere Doğu ve Güneydoğu Anadolu'nun batısında toz taşınımı beklendiğinden yaşanabilecek olumsuzluklara karşı (hava kalitesinde azalma, görüş mesafesinde azalma vb.) tedbirli olunması gerekmektedir.

MARMARA

Parçalı yer yer çok bulutlu, sabah ilk saatlerde Kocaeli ve Sakarya'nın kıyı kesimleri, İstanbul'un Anadolu yakası, Balıkesir ve Çanakkale'nin doğusunun, öğle saatlerinden sonra bölgenin doğusu ile Tekirdağ, Kırklareli ve Çanakkale'nin doğusunun yerel olmak üzere aralıklı sağanak ve yer yer gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor.

BURSA °C, 24°C

Parçalı zamanla çok bulutlu, öğle saatlerinden sonra yerel olmak üzere aralıklı sağanak yağışlı.

Güncelleme Tarihi: 15 Ekim 2018, 12:02
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner324

banner325

banner327