Meteoroloji uyardı! Bursa için tarih verildi

Bursa'da bugün sıcaklık en yüksek 23 derece ölçülüyor. Parçalı bulutlu bir hava Bursalıları karşıladı. Meteorolojiden yapılan açıklamaya göre perşembeden itibaren sağanak yağış kenti etkisi altına alacak.

Meteoroloji uyardı! Bursa için tarih verildi

Bursa'da bugün hava az bulutlu, zamanla parçalı ve yer yer çok bulutlu olacak.

Sıcaklık en yüksek 23 derece dolaylarında seyrediyor.

Yarından itibaren hafta sonuna kadar Bursa'da hava sıcaklığının 24 derece dolaylarında olması öngörüldü. 

Meteoroloji yetkilileri perşembe ve cuma günü Bursa'nın sağanak yağışın etkisi altına gireceğini de ifade etti.

İŞTE BURSA'NIN 5 GÜNLÜK HAVA DURUMU!

METEOROLOJİK GÖRÜNÜM

Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından yapılan son değerlendirmelere göre: Ülkemizin kuzey, iç ve doğu kesimlerinin parçalı ve yer yer çok bulutlu, İç Anadolu'nun kuzeydoğusu, Doğu Anadolu'nun batısı ile K. Maraş, Amasya, Tokat, Gümüşhane, Bayburt, Erzurum, Muş, Bitlis, Hakkari, Adıyaman ve G. Antep çevreleri ile Çanakkale'in iç, Balıkesir'in kuzey kesimlerinin sağanak yağışlı, diğer yerlerin az bulutlu ve açık geçeceği tahmin ediliyor.

HAVA SICAKLIĞI: İç ve kuzeydoğu kesimlerde 2 ila 4 derece artacağı, güneydoğu kesimlerde 2 ila 4 derece azalacağı, diğer yerlerde önemli bir değişiklik olmayacağı tahmin ediliyor.

RÜZGAR: Genellikle kuzey ve kuzeydoğu, zamanla Akdeniz kıyılarında batı ve güneybatı yönlerden hafif, ara sıra orta kuvvette eseceği tahmin ediliyor.

MARMARA

Az bulutlu, zamanla parçalı ve yer yer çok bulutlu, gece saatlerinde Çanakkale'nin iç kesimleri ile Balıkesir'in kuzey çevrelerinin yerel olmak üzere sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor.

Güncelleme Tarihi: 08 Ekim 2018, 09:10
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner327