Mhp Genel Başkanı Bahçeli’den Eski Milletvekili Güngör İçin Taziye Mesajı

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkanı Devlet Bahçeli, 21. Dönem Milletvekili Ali Güngör’ün vefatı dolayısıyla bir taziye mesajı yayımladı.MHP Genel Başkanı Bahçeli mesajında şunları dedi:“Milliyetçi-Ülkücü Hareket’in...

Mhp Genel Başkanı Bahçeli’den Eski Milletvekili Güngör İçin Taziye Mesajı
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkanı Devlet Bahçeli, 21. Dönem Milletvekili Ali Güngör’ün vefatı dolayısıyla bir taziye mesajı yayımladı.
MHP Genel Başkanı Bahçeli mesajında şunları dedi:
“Milliyetçi-Ülkücü Hareket’in müstesna isimlerinden birisi olan partimizin Milliyetçi Çalışma Partisi ve Milliyetçi Hareket Partisi eski Genel Başkan Yardımcısı ve 21. Dönem İçel eski Milletvekili Ali Güngör’ün vefatından büyük bir üzüntü duydum.
Yakalandığı amansız hastalıktan kurtulamayarak hayata gözlerini yuman Merhum Güngör’ün geride çok sayıda hatıra bırakarak ebedi aleme göç etmesi hepimiz adına büyük bir kayıptır.
Ömrü boyunca Milli-Ülkücü Hareket’in içinde yer alan, partimizin değişik kademelerinde bulunan Merhum Güngör her zaman kalbimizde yaşayacak, hayırla yad edilecektir. Merhum arkadaşıma Rabbim’den rahmet niyaz ediyorum. Acılı ailesine ve camiamıza sabır, metanet ve başsağlığı diliyorum. Ruhu şad, mekânı cennet olsun".
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner324

banner325

banner326

banner327