MHP İL BAŞKANLIĞI İÇİN HAKAN ER DE ADAYLIĞINI AÇIKLADI

Hafta sonu yapılacak Milliyetçi Hareket Partisi Malatya İl Kongresi’nde il başkanlığı için Hakan Er de adaylığını açıkladı.MHP İl Binasında düzenlediği basın toplantısı ile 8 Şubat 2015 Pazar günü yapılacak il kongresinde aday...

MHP İL BAŞKANLIĞI İÇİN HAKAN ER DE ADAYLIĞINI AÇIKLADI
Hafta sonu yapılacak Milliyetçi Hareket Partisi Malatya İl Kongresi’nde il başkanlığı için Hakan Er de adaylığını açıkladı.
MHP İl Binasında düzenlediği basın toplantısı ile 8 Şubat 2015 Pazar günü yapılacak il kongresinde aday olduğunu açıklayan Hakan Er, “Bugün başta ülkemiz ve Türklük aleminin yaşadığı sıkıntıların boyutları sinelerimizi dağlarken bizleri de önemli bir sorumlulukla karşı karşıya bırakmaktadır” dedi.
Ülkede yaşanılan sürecin, ülkücülerin ve Milliyetçi Hareket Partisi’nin ülke idaresinde söz sahibi olmasının gerekli kıldığını ifade eden Er, “Ülkemizin kaderi, Türk milliyetçilerinin bugün her zamankinden daha çok birlik ve beraberlik içerisinde kenetlenerek milletimizin bekası doğrultusunda küheylanlar misali koşmasına bozkurtlar gibi hizmet etmesine bağlı bulunmaktadır” şeklinde konuştu.
Malatya’nın Milliyetçi Hareketi daima yaşadığını ve yaşatmaya da devam edeceğini belirten Er, genç ve dinamik bir ekiple MHP’yi Malatya’da lider yapmak istediklerini söyledi.
MHP İl Başkanlığı’na adaylığını açıklayan Hakan Er’i basın toplantısı sırasında çok sayıda partili ve ailesi de yalnız bırakmadı.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner325

banner326

banner327