Mhp’den Başkan Arslan’a Ziyaret

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Çiğli İlçe Teşkilatı, Çiğli Belediye Başkanı Hasan Arslan’ı makamında ziyaret etti.Çiğli Belediye Başkanı Hasan Arslan, MHP Çiğli İlçe Başkanı Mustafa Yıldız ve yönetim kurulu üyelerini makamında...

Mhp’den Başkan Arslan’a Ziyaret
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Çiğli İlçe Teşkilatı, Çiğli Belediye Başkanı Hasan Arslan’ı makamında ziyaret etti.
Çiğli Belediye Başkanı Hasan Arslan, MHP Çiğli İlçe Başkanı Mustafa Yıldız ve yönetim kurulu üyelerini makamında ağırladı. Ziyarette, göreve ikinci kez seçilen Yıldız ve Belediye Başkanı Arslan, ilçenin sorunları üzerine görüş alışverişinde bulundu. Vatandaş memnuniyeti sağlayan ve kamu yararı gözetilen her projeye için katkı ve destek sunmaya hazır olduklarını belirten MHP Çiğli İlçe Başkanı Yıldız, kentin işsizlik başta olmak üzere birçok sorununun olduğunu, bu sorunların aşılmasında mutlaka işbirliği yapılması gerektiğinin önemine değindi.
İlçede faaliyetleri olan bütün partilerle sıkı bir irtibat halinde olduklarını, Çiğli’yi daha iyi noktalara taşımak adına işbirliğine her zaman hazır olduklarını belirten Başkan Arslan, "Belediye başkanlığı görevine geldiğimiz günden beri Çiğli’de yapmak istediğimiz hizmet ve projeleri ortak akıl geliştirerek hayata geçirmek istedik. Bunu yaparken Çiğli halkını temsil eden diğer partilerden arkadaşlarımızın da düşünce, istek ve hayallerini önemsiyoruz. Vatandaşlarımıza en iyi hizmeti götürebilmek adına üstümüze düşenin en iyisini yapma gayreti içindeyiz. Bunu yaparken de sizin gibi değerli partili arkadaşlarımızın işbirliğini önemsiyoruz. Hepimizin hedefleri aynı; kentimizi en iyi fiziki koşullara kavuşturmak, vatandaşlarımızı hizmetler ve projeler konusunda memnun edebilmek" şeklinde konuştu.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner326

banner327