Milan Baros'tan Fatih Terim'e şok sözler

Galatasaray'ın eski oyuncusu Milan Baros eski hocası Fatih Terim hakkında önemli açıklamalarda bulundu. Baros, Fatih Terim için "Ben onunla ilgili iyi şeyler hatırlamıyorum, hiçbir şey hatırlamıyorum. Dünyada ondan daha iyi olan bir sürü hoca var" dedi.

Milan Baros'tan Fatih Terim'e şok sözler

Çek basını, Fatih Terim'i; "Fiorentina ve AC Milan'da göreceli olarak çok kısa süre kaldı. Özellikle, Fiorentina'da çok iyi hatırlanır. İmparator lakaplı antrenör, son dönemde Galatasaray ile 2 şampiyonluk daha kazandı ve Türk Milli Takımı'nın başına geçti. Galatasaraylılar, Terim'e alternatif olabilecek tek ismin Mourinho olacağını söylüyorlar" ifadeleriyle tanıttı.

Milan Baros ise; "Türkiye'de çok büyük bir efsane olarak anılır. Ancak, ben onunla ilgili iyi şeyler hatırlamıyorum, hiçbir şey hatırlamıyorum. Onun çok muhteşem bir hoca olduğunu söylerlerdi ama çalıştıktan sonra gerçeği gördüm. Dünyada ondan daha iyi olan bir sürü hoca var" dedi.

Baros; "Fatih Terim'in Galatasaray'da taktik konusunda konuştuğunu hiç hatırlamıyorum. Terim takıma sadece ‘Rakibi yıkmak’tan bahsederdi" diyerek açıklamasını noktaladı. 


Güncelleme Tarihi: 10 Ekim 2014, 13:13
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner327