Milli Deterjan Eti Matik Eskişehir’de İlk Satış Mağazasını Açtı

Eskişehir’in Seyitgazi ilçesindeki üretilen ve ülkenin ilk ’Milli Deterjanı’ olarak tanımlanan Eti Matik satışı için bayi açılışı gerçekleşti.Eti Maden İşletmeleri Genel Müdürlüğü’nün Eskişehir’in Seyitgazi ilçesi Kırka...

Milli Deterjan Eti Matik Eskişehir’de İlk Satış Mağazasını Açtı
Eskişehir’in Seyitgazi ilçesindeki üretilen ve ülkenin ilk ’Milli Deterjanı’ olarak tanımlanan Eti Matik satışı için bayi açılışı gerçekleşti.
Eti Maden İşletmeleri Genel Müdürlüğü’nün Eskişehir’in Seyitgazi ilçesi Kırka mahallesinde kurulu, dünyadaki en önemli bor madeni üretim işletmesinden biri olarak faaliyet gösteren fabrikada uzun süredir devam eden ’Bor’lu temizlik ürünü Ar-Ge çalışmaları olumlu sonuç verdi ve Kırka’daki fabrikada üretimine başlandı. Yoğun bir ilgiyle karşılaşan Eti Maden İşletmeleri, Eskişehir halkına daha hızlı ulaşabilmek adına Eti Bormatik temizlik ürünü için satış noktası olarak ilk bayiini açtı. Alanönü mevkiinde kurulu bulunan satış noktasına vatandaşların yoğun ilgi gösterdiği belirtiliyor. İlgililer, Eti Bormatik’in bir deterjan değil, çok amaçlı bir temizlik ürünü olduğunu, ürünün petrol türevleri ve fosfat içermemesi ve ekonomik olmasının en önemli etken olarak ön plana çıktığını belirttiler.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner324

banner325

banner327