Miniklerden Başkan Asya’ya Teşekkür Ziyareti

Muş Belediye Başkanı Feyat Asya, Fatih İlkokulu öğrencilerini ağırladı. Başkan Asya’ya teşekkür ziyareti için gelen Fatih İlkokulu öğrencileri, okullarına yapılan çevre düzenlemesinden dolayı Asya’ya çiçek takdim ettiler.Muş Belediyesi...

Miniklerden Başkan Asya’ya Teşekkür Ziyareti
Muş Belediye Başkanı Feyat Asya, Fatih İlkokulu öğrencilerini ağırladı. Başkan Asya’ya teşekkür ziyareti için gelen Fatih İlkokulu öğrencileri, okullarına yapılan çevre düzenlemesinden dolayı Asya’ya çiçek takdim ettiler.
Muş Belediyesi tarafından il genelinde bulunan okullarda başlatılan çevre düzenlemesi çalışmaları devam ediyor. Fatih İlkokulu’nda başlatılan çevre düzenlemesinin bitmesi ile birlikte okul idaresi ve öğrenci temsilcilerinden oluşan bir heyet Başkan Asya’ya teşekkür ziyaretinde bulundular. Fatih İlkokulu öğretmen ve öğrencilerini ağırlamaktan mutluluk duyduğunu belirten Asya, imkanlar dahilinde gerek okul gerekse ibadethanelerin eksikliklerini gidermeye çalışacaklarını vurguladı. Öğrencileri dinleyen ve öğrencilere bazı tavsiyelerde bulunan Asya, geleceğin teminatı olan öğrencilerin kendileri için çok önemli olduğuna vurgu yaptı.
Öğrenciler ise, yapılan çevre düzenlemesinden dolayı Başkan Asya’ya çiçek takdim edip teşekkür ettiler.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner324

banner325

banner326

banner327