Modifiye Araç Tutkunlarından Anlamlı Proje

Antalya’da modifiye araç tutkunları, kimsesiz çocuklar için yardım kampanyası yaptı. Toplanan yüzlerce kıyafet, çocuk esirgeme yurduna teslim edildi.Antalya’da ‘Honda Antalya’ adlı grup kuran modifiye araç tutkunları, örnek bir sosyal...

Modifiye Araç Tutkunlarından Anlamlı Proje
Antalya’da modifiye araç tutkunları, kimsesiz çocuklar için yardım kampanyası yaptı. Toplanan yüzlerce kıyafet, çocuk esirgeme yurduna teslim edildi.
Antalya’da ‘Honda Antalya’ adlı grup kuran modifiye araç tutkunları, örnek bir sosyal sorumluluk projesine imza attı. Sosyal paylaşım sitesi Facebook üzerinden kimsesiz çocuklar için yardım kampanyası başlatan grup üyeleri, çocuk esirgeme yurdunda kalan çocuklar için onlarca kıyafet topladı. Önceki gün aileleriyle birlikte bir araya gelen yaklaşık 250 kişi 100 araçla, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı’na bağlı Zübeyde Hanım Çocuk Esirgeme Yurdu’nu ziyaret etti. Yeni doğan bebeklerin ihtiyaçlarından oluşan yardım paketini yurt yetkililerine teslim eden grup modifiye tutkunları, bir süre çocuklarla vakit geçirdikten sonra yurttan ayrıldı. Sosyal sorumluluk projelerine devam edeceklerini söyleyen Honda Antalya sözcüsü Ümit Tüfekçi, “İnsanlar modifiye araç deyince hız, gürültü yapan araçları gözünde canlandırıyor. Oysa biz sevgiyi, üzüntüyü, mutluluğu paylaşan, yardım çalışmaları yapan büyük bir aileyiz” dedi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner327