Muay Thai Euro Ligi Avrupa Finalleri

Muay Thai Euro Ligi 66 ile 68 kilo arası Avrupa finalleri yarın Burdur’un Bucak ilçesinde başlayacak.Muay Thai Euro Ligi 66 ile 68 kilo arası Avrupa finalleri yarın akşam Bucak ilçesinde yapılacak. Cumhuriyet Meydanında yapılacak olan Muay Thai...

Muay Thai Euro Ligi Avrupa Finalleri
Muay Thai Euro Ligi 66 ile 68 kilo arası Avrupa finalleri yarın Burdur’un Bucak ilçesinde başlayacak.
Muay Thai Euro Ligi 66 ile 68 kilo arası Avrupa finalleri yarın akşam Bucak ilçesinde yapılacak. Cumhuriyet Meydanında yapılacak olan Muay Thai Avrupa Finali müsabakalarında Türkiye, Almanya, Çek Cumhuriyeti, Romanya, İtalya, Hırvatistan, Litvanya ve Yunanistan’dan çok sayıda sporcu podyuma çıkacak. Karşılaşmaları Türkiye Muay Thai Federasyonu Başkanı Halil Durna, Bağımsız Mücadele ve Savunma Sporları Konfederasyonu Başkanı, Türkiye Muay Thai Federasyonu İcra Kurulu Başkan Vekili, EMF-Avrupa Muaythai Federasyonu Asbaşkanı Hasan Yıldız, Ege Bölgesinden sorumlu Asbaşkan Şakir Bayramoğlu, Akdeniz Bölge Yürütme Kurulu Başkanı Hasan Urlu, Merkez Hakem Üst Kurulu Başkanı Hamit Durmaz, Profesyonel ve Süper Lig Hakem Kurulu başkanı Kahir Asla izlemesi bekleniyor.
Organizasyon ile ilgili açıklama yapan Bucak Belediye Başkanı Süleyman Mutlu, “İlçemizde ilk defa yapılacak olan bu organizasyon Bucak’ın uluslararası platformda tanıtımına katkıda bulacağı gibi Türk sporunun prestijine katkı sağlayacak, ilçemizde sporun önemi gündeme gelecek, toplumun spora olan ilgisini artıracak, bundan dolayı tüm imkanlarımızı seferber ederek örnek bir organizasyon yapmak istemekteyiz” dedi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner325

banner326

banner327