Müftülükten Anlamlı Ziyaretler

Camiler ve Din Görevliler Haftası nedeniyle İl Müftüsü Selami Emen ve Aile ve Dini Rehberlik Bürosu görevlileri anlamlı ziyaretler gerçekleştirdi.İl Müftüsü Selami Emen, emekli din görevlilerinden Düzce Belediye Başkanı Mehmet Keleş’in...

Müftülükten Anlamlı Ziyaretler
Camiler ve Din Görevliler Haftası nedeniyle İl Müftüsü Selami Emen ve Aile ve Dini Rehberlik Bürosu görevlileri anlamlı ziyaretler gerçekleştirdi.
İl Müftüsü Selami Emen, emekli din görevlilerinden Düzce Belediye Başkanı Mehmet Keleş’in babası Şaban Keleş’i ziyaret etti. Ziyarette Şube Müdürleri Murat Bakırkaya ve Yusuf Yıldız da hazır bulundu.
Emekli din görevlisi Şaban Keleş, kendilerini böyle anlamlı bir haftada yalnız bırakmayıp ziyaret eden İl Müftüsü Selami Emen’e teşekkürlerini iletti.
HUZUREVİ VE YETİŞTİRME YURDU ZİYARETLERİ
Camiler ve Din Görevlileri Haftası münasebetiyle Aile ve Dini Rehberlik Bürosu görevlileri Hilmi Çilingir Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi ile Düzce Erkek Yetiştirme Yurdunu ziyaret etti.
Huzurevi ziyaretinde yaşlı ve bakıma muhtaç kimseler sevindirilerek gönülleri hoş edilmeye çalışıldı. Erkek yetiştirme yurdunda yurtta kalan gençler ile de bir araya gelen Aile ve Dini Rehberlik Bürosu görevlileri gençler ile bir müddet sohbet ederek gönülleri fethedilmeye çalışıldı.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner324

banner325

banner326

banner327